SÜLÜK TEDAVİSİ NEDİR?

SÜLÜK TEDAVİSİ NEDİR? HACAMAT SÜLÜK TEDAVİ NEDEN BİRBİRİNDEN FARKLI TEDAVİDİR?
Hacamat tedavi ile sülük tedavi aynı tedavi olarak ta asla sayılmaz birbirinden farklı 2 tedavidir ve birbirini tamamlayıcı tedavidir. Yani kirli kan alma görevi olarak aynı görevi görselerde, aynı göreve hizmet etmiş gibi görünselerde, sülüklerdeki 200 den fazla şifalı faydalı enzimlerin, allah tarafından minik bedenlerinde şifa olarak yaratılması ve insana bunların en iyi ilaç olması, iyileştiremediği hastalık olmaması bakımından hacamattan çok daha üstün tedavi özelliği, mücize tedavi özelliği taşımaları bakımından ve dualı hayvan, şifalı hayvan, kara hekim, doktor sülük, profesör doktor sülük, canlı eczane gibi sayısız isimlerle anılan mucize yaratıklar olan sülük ayrı tedavidir. Temiz kana asla dokunmaz, sadece kirli kanı alırlar. Fakat bedenlerinin minik olması, fazla kirli kan alamayacak kadar küçük olması nedeniyle, sadece 1-2 ml kirli kanla şişerler ve ağırlıklarını 30 dk. İçinde taşımayacak hale geldiğinde, anında kan emmeyi kesip yere düşerler. Kirli kan alma kapasiteleri azdır. Fakat insana şifa olarak verdikleri faydalı enzimlerin şifaları faydaları sayılamayacak, gözle görülemeyecek kadar da çoktur. Bu açıdan yani vücuttan kirli kan almak açısından sülük ve hacamatla aynı kirli kan alma işlemi gerçekleşir fakat sülüğün kapasitesi az minik bedeni nedeniyle, hacamat kupası daha çok kirli kanı alır. Ama sülükteki şifalı enzimde hacamat kupasında yoktur, içinede koyma imkanı da yoktur. Hastalıkların asıl şifası iyileşmesinde bilinenen 200 den fazla sülük enzimi allah tarafından yaratılmış mucizedir. Bu nedenle her 2 tedavide birbirinden şifalı, biribiriden farklıdır, faydaları akılla bilineceklerin ötesinde ve birbirini tamamlayıcı tedavidir.

Sülük hacamat tedavileri şifadır. Tedavi randevularınızı 0532726 38 82 telefondan alabilirsiniz yada mesaj bırakabilirsiniz. Hamileler bebekler çocuklar gençler hastalar ve sağlıklı kalmak isteyenlerde hacamat sülük faydalıdır. Bir damla kirli kan şifadır. Ağrılardan hastalıklardan anında kurtaran tedavidir. Tedavi randevularınızı hastalanmayı beklemeden yada hastalıklarınız ilerlemeden erkenden alın. Sağlık hastalık rahatsızlık hallerinizde ve ileriki yıllarda sağlık içinde yaşamanın tek yoludur. Hacamat, Tıbbi Steril Sülük Tedavi Ve Sülük Satışı, Masaj, Akupunktur, Şifalı Bitkilerle Bitkisel Tedavi, Refleksoloji Fizyoterapi yapılır. Süleyman ÖZDEMİR Uzman Haccam. e posta suleyman.ozdemir42@hotmail.com http://www.sulukhacamattedavisi.com/tr adreslerimizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

2 thoughts on “SÜLÜK TEDAVİSİ NEDİR?

    • sülükte hacamatta peygamber efendimizin sünnetidir yardımcı tedavi değil asıl tedavidir kıyamete kadarda. boyun fıtıklarında da sırt bel fıtıklarındada sayısız hastalıklardada faydalıdır 0532726338 telden arayabilirsiniz tedavi için. ameliyat boyun fıtıklarından olanlarda dahi geçmeyen rahatsızlıklar sülük hacamat tedavisiyle kesin tedavi edilerek geçmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir