Şifalı Bitkiler Nedir?

Doğal Şifalı Bitkilerle Bitkisel Tedavi Nedir?

Şifalı Bitkiler yaşantımız için vazgeçilmez şifa kaynağıdır. Şifalı bitkilerle mesir macunları, bitkisel macunlarda, ballı yada pekmezli macunlarda hastalıklarınıza göre hazırlanır. Tüm Hastalıklarınız için yan etkisi zararı olmayan Şifalı Bitkilerle bitkisel tedavilerimiz mevcuttur.

Şifalı Bitki Yararlarının Bazıları Nelerdir? Solunum yolu enfeksiyonları, gribal enfeksiyonlar, sinir sistemi hastalıkları, romatizmal şikayetler, sindirim sistemi hastalıkları, üriner sistem rahatsızlıkları, kadın hastalıkları, kalp ve dolaşım sistemi rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, ağrılar, şeker hastalıkları daha pek çok hastalıklarda şifalı bitkiler faydalıdır.

Şifalı Bitkilerin Tarihteki Yeri Nedir? Osmanlıların ve İslam aleminin şifalı bitkilerle bitkisel tedavileri her zaman alternatif değil birincil sırada gelmiştir. Asıl tedavi olarak tarih boyunca olduğu tüm eski kaynaklarda açık ve net olarak belirtilmiştir. Eskiden bitkiler ilaçların hammaddesiydi. Örneğin ağrı kesici hammaddesi eskiden söğüt ağacıydı. Ağrı kesiciler Söğüt ağaçları yerine şimdi sentetik kimyasal nano gen teknolojiyle üretilen zararlı ağrı kesicilere yerini bıraktı.

Fitoterapi Nedir? Şifalı bitkilerle bitkisel tedavide uygulama yollarından birisidir. Yunanca Phyton (Bitki) ile Therapeia (Tedavi) kelimelerinden oluşan Fitoterapi, hastalıkların taze veya kurutulmuş bitkiler ve onların doğal ekstreleri ile tedavi edilmesi yöntemine verilen addır.

Sülük hacamat tedavileri şifadır. Tedavi randevularınızı 0532726 38 82 telefondan alabilirsiniz yada mesaj bırakabilirsiniz. Hamileler bebekler çocuklar gençler hastalar ve sağlıklı kalmak isteyenlerde hacamat sülük faydalıdır. Bir damla kirli kan şifadır. Ağrılardan hastalıklardan anında kurtaran tedavidir. Tedavi randevularınızı hastalanmayı beklemeden yada hastalıklarınız ilerlemeden erkenden alın. Sağlık hastalık rahatsızlık hallerinizde ve ileriki yıllarda sağlık içinde yaşamanın tek yoludur. Hacamat, Tıbbi Steril Sülük Tedavi Ve Sülük Satışı, Masaj, Akupunktur, Şifalı Bitkilerle Bitkisel Tedavi, Refleksoloji Fizyoterapi yapılır. Süleyman ÖZDEMİR Uzman Haccam. e posta suleyman.ozdemir42@hotmail.com http://www.sulukhacamattedavisi.com/tr adreslerimizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir