HACAMAT TEDAVİSİ NEDİR?

Deri altından hacamat kupası ile kirli kan alınmasıdır. şifaları sadece kirli kan alımıyla ilgili hastalıkları gidermez tüm hastalıklarınıza şifadır

DAMARDAN TEMİZ KAN VERMEKLE SÜLÜK HACAMAT NEDEN KIYASLANAMAZ DAMARDAN VERİLEN KAN HASTALIKLARI NEDEN GİDERMEZ
Deri altında birikmiş olan kirli kan, kan özelliğini yitirmiş koyu renkli pelte kıvamındadır ve bağışıklık sistemimizi ve tüm vücut sistemlerini organlarını olumsuz yönde etkileyerek birçok hastalığa yol açar.
*HADİSİ ŞERİF- Peygamber efendimiz (s.a.v) insan vücudunuzdaki deri altındaki kirli pis kanı aldırmak şifa demiştir,
*HADİSİ ŞERİF- Peygamber efendimiz (s.a.v) Deriden kirli kan aldırmak yani hacamat tedavi sülük tedavi olduğunuz şeylerin en faydalılarındandır buyurmuşlardır. Mademki iki cihan serveri, hz. peygamber (s.a.v.), insan vücudunuzdaki deri altındaki kirli pis kanı aldırmak şifa demiştir, o mutlaka şifadır. Çünkü o’nu konuşturan rabbimizdir. O kendi hevasından, nefsinden konuşmaz. Sünnetinde, emir ve tavsiyelerinde, hem bu hayatımız için, hemde öldükten sonraki ebedi hayatımız için derin hikmetler, azim faydalar vardır.
*HADİSİ ŞERİF- Peygamber efendimiz (s.a.v) şöyle buyurmuştur Damardan (fasd) kan vermekde faydalıdır, ancak damardan kan hastalıklara şifa olmaz sadece kan fazlalığını giderir. Efendimiz (s.a.v) ve sahabelerin her zaman tavsiyesi, uygulaması hacamat tedavi sülük tedavidir.
*HADİSİ ŞERİF- Peygamber efendimiz (s.a.v) Fasd yani Damardan alınan temiz kan hastalıkları gidermez, şifayı vermez sadece sizdeki kan fazlalığını giderir. ancak kan çokluğu ile ilgili hastalık varsa sadece bu hastalığı giderir buyurmuşlardır.
*HADİSİ ŞERİF- Peygamber efendimiz (s.a.v) Fasd damardan kan almakta kan fazlalığını giderir buyurmuşlardır. Peygamber efendimiz damardan temiz kan aldırmayı tavsiye etmemiş ve kendiside damardan kan vermemiştir. ancak peygamberimizin kendine yaptığı, sahabelerine tüm ümmetine tavsiye ettiği hacamat tedavi sülük tedavisiyle damardan değil deri altındaki kirli, toksinli, insanı hasta eden, damarları, kılcal damarları, sinir uçlarını tıkayan kirli kanın alınmasıdır. Buhari, tirmizi, ibni sina, Hipokrat, Galen, İbn Maseveyh, Ali B. rabben Et Taberi, Buhtişu B.Cebrail, Huneyn B.İshak. İbn Masse, İshak B. İmran, Kusta B. Luka, Ebu Bekir Muhammed B. Zekeriyya Er Razi, Farabi ve Ali B. Abbas El-Mecusi’nin kitap (risale) Fil Fasd. Kitap (risale), Fil Hicame, Kitabül Fasd, kitabül hicame, İbn Hacer, Fethul Bari xxı, s. 266, 267; aynı, umdetül kari, xvıı, s.374,375). Diğer hadisler)
*HADİSİ ŞERİF- Peygamber efendimiz (s.a.v) buyuruyor ki; sülük şifadır sülük deriyi acarken çok fazla biracı olmaz sivrisinek ısırması gibi olur korkulacak birşey yok.(lisanul Arap’ta da (“alk” maddesi)Sülük bir şifa kaynağıdır” hadislerde de çeşitli kaynaklarda da zikredilmektedir. (Ebu Davud, Merasil s.182; Harbi 3/1217, 1221).
*HADİSİ ŞERİF NO- 4004-Resulullah (s.a.v) buyurdular ki: Haccam ne iyi kuldur fazla kanı giderir, beli hafifletir, gözü parlatır. İbnu Abbas der ki: “Resulullah (s.a.v) Miraç gecesinde, meleklerden mürekkep bir cemaate her uğrayışında; ” hacamat tedavi sülük tedavi olmaya devam et. Ümmetine de hacamat tedavi sülük tedavi olmalarını emret.” derlerdi. (Tirmizi, tıbb 12, (2054). (Ali Nasıf, ettac, ııı, 203). (4016)

Damardan kızılaya ne kadar temiz kan verirseniz verin, derinizin altındaki kılcal damarlardaki pıhtılı, toksinli, kirli kanı dışarı atamazsınız, ameliyatla kimyasal yutmakla bile kurtulamazsınız. Çünkü ameliyat için derinin tamamen açılması gerekir. İğne ile yapılan bir enjeksiyon bile derinin daha alt katmanlarına batırılır, buradan çıkan kan damardan çıkan kanla aynıdır, yani damarda dolaşan temiz kandır.
Damardan alınan kan kalp tarafından temizlenmiştir, Hacamat tedavi sülük tedavi ise vücudun artık kullanamadığı kılcal damarlarda ve deri altında bulunan pis kirli toksinli kanın alınmasıdır. Dolayısı ile temiz kan aldırmakla kızılaya kan vermekle Asla kıyaslanamaz bu itibarla aynı değildir. sülük hacamat kızılaya kan vermeden, damardan kal almadan, ameliyatla cerrahi işlem yapmadan çok farklıdır ve aynı faydaya hizmet etmezler, kıyaslanamazlar aynı etki aynı faydası düşünülüpte bir görülemezler.
Sülük ve hacamatta asla temiz kanınız akmaz. Akan kirli kandır ve hacamatta eğer temiz kan akıyorsa yada kan akıtmadan sadece kupa vurulmuşsa, o zaman ne şifa olur, nede bu işlemin adına hacamat denir. İşte o zaman gidin kızılaya kan verin, damardan kan verin de akan temiz kanınız bir işe yarasın acil kana ihtiyaç duyan biri temiz kanınızdan faydalansın diyebiliriz. Bu sayede temiz kan fazlalığından kurtulur ve kan fazlalığı ile ilgili bir hastalığınız varsa giderilmiş olur.
Sülük hacamat tedavisiyle Akıtılan kan damardaki aktif dolaşan temiz kan değil deri altında pıhtılaşan, toksik maddelerin, katkı maddelerin biriktiği, tıkanıklara, her türlü hastalıklara, kireçlenmelere sebep olan sülük hacamat ile alınan kan ise sadece kirli kandır ve size bu kanın zararından başkaca bir faydasıda yoktur. Bazıları bu gerçeği kavramakta aşırı zorlanmaktadırlar.
Bazıları kızılaya kan vermeyi, damardan kan vermeyi, sülük hacamat tedavisiyle aynı etkilere sahip olduğunu yanılgıyla düşünselerde, asla kıyaslanmayacağını aynı olamayacağını, bu işlem ile hacamat sülük tedavide yapılan işlem çok farklı olduğunu bilgi sahibi oldukça kendilerine uyguladıkça uygulattıkça ve faydalarını öğrendikçe anlayacaklardır. Öncesinde bu insanlara ne derseniz anlamazlar gözleri kalpleri kapalı mühürlüdür.

Sülük hacamat tedavileri şifadır. Tedavi randevularınızı 0532726 38 82 telefondan alabilirsiniz yada mesaj bırakabilirsiniz. Hamileler bebekler çocuklar gençler hastalar ve sağlıklı kalmak isteyenlerde hacamat sülük faydalıdır. Bir damla kirli kan şifadır. Ağrılardan hastalıklardan anında kurtaran tedavidir. Tedavi randevularınızı hastalanmayı beklemeden yada hastalıklarınız ilerlemeden erkenden alın. Sağlık hastalık rahatsızlık hallerinizde ve ileriki yıllarda sağlık içinde yaşamanın tek yoludur. Hacamat, Tıbbi Steril Sülük Tedavi Ve Sülük Satışı, Masaj, Akupunktur, Şifalı Bitkilerle Bitkisel Tedavi, Refleksoloji Fizyoterapi yapılır. Süleyman ÖZDEMİR Uzman Haccam. e posta suleyman.ozdemir42@hotmail.com http://www.sulukhacamattedavisi.com/tr adreslerimizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir